Odporúčame
Sada kresiel Chesterfield, 2 ks, farba zlatá
Rozmery 71×58×70 cm
História cien
- 19. 5. 2026 - 229,49 €
- 26. 8. 2025 - 229,49 €
- 19. 8. 2025 - 338,69 €
- 1. 1. 2025 - 340,39 €
- 8. 10. 2024 - 332,09 €
- 17. 4. 2024 - 474,79 €
- 1. 4. 2024 - 260,99 €
- 8. 3. 2024 - 484,99 €
- 27. 2. 2024 - 266,99 €
- 27. 2. 2024 - 484,99 €
- 23. 2. 2024 - 266,99 €
- 15. 1. 2024 - 286,99 €
Popis produktu
Táto sada kresiel Chesterfield je skutočne nadčasový pútač - prekvapte nimi svojich priateľov. Kreslo je vhodné do každého interiéru a prináša do Vášho domova trochu extravagancie. Štýlový dizajn je zakončený elegantným medeným nitovaním na prednej strane. Kreslo ponúka skutočnú stabilitu. Upozornenie! Farba sa môže mierne líšiť od fotografie. Technické údaje: celkový rozmer: cca 58 x 71 x 70 cm (š x v x h) rozmery sedadla: cca 45 x 45 cm (š x h) výška sedadla: 39 cm hmotnosť: cca 10 kg hrúbka sedadla: cca 8 cm výška nohy stoličky: cca 20 cm materiál konštrukcie: drevo materiál čalúnenia: syntetická koža (zloženie textilnej suroviny: 100% polyuretán) nity: meď nohy: plastové max. nosnosť: cca 100 kg farba: zlatá penová výplň Obsah balenia: 1 x sada kresiel
Rozmery
| Šírka: | 58 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Výška: | 71 cm |
Parametre
| Typ | Klubové |
|---|---|
| Materiál | EKO koža |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Rozkladacia stránka | Nie |
| Hmotnosť | 10 kg |
| S podnožkou | Nie |
| Obalový materiál | Syntetická koža |
| Výška sedadla | 39 cm |
| S kolesami | Nie |
| Výrobca | Miadomodo |
| Polohovanie | Nie |
| Nosnosť | 100 kg |
| Rotačný | Nie |
| Detské | Nie |
| Nafukovacie | Nie |
Najlepšie produkty od Kokiskashop.sk

Sivé schody pre psov a mačky, 3 schody, mäkký plyš
Cestovanie, preprava psov
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Tuin 1264 Poštová schránka nerez 120 cm
44×35×11 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Multifunkčný herný stôl 15 v 1 čierny korpus
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detská posteľová zábrana Jaron 180 cm, výškovo nastaviteľná
Zábrany
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
IREDA kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením, 90 x 70 cm
70×90 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detská kolobežka s veľkými kolesami a popruhom, sivá
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 1227 Stolný futbal 121 x 101 x 79 cm, buk
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detský kolobežka s veľkými kolesami a popruhom, zelená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
MOUNTY® Nástenný držiak na TV, VESA 600 x 400
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Garthen 642 Záhradný párty stan - zelený 3 x 3 m + 2 bočné steny
197×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
STILISTA Skriňa na 1 popolnicu, 68 x 124 x 80 cm, antracit
124×68×80 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
INFANTASTIC Prebaľovací pult, 113 x 53 x 101 cm, biela-sivá
Voľne stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Slnečník STANDART 4 m béžový s kľučkou
S bočnou tyčou, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Goleto 40070157
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 1214 Nástenný držiak pre LCD TV- polohovateľný
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 1421 Biliardový stôl pool biliard s vybavením, 6 ft
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Garthen 40781 Záhradný párty stan 3 x 3 m - kráľovská modrá
187×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mounty 30281 Nástenný držiak pre LCD TV do 65 "
Nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



































