Odporúčame
Regál R 60 cm CLP 1 zásuvka 3 poličky čierny lesk
Rozmery 180×60×35 cm
História cien
- 20. 5. 2026 - 119 €
- 30. 1. 2025 - 119 €
- 25. 1. 2025 - 129 €
- 1. 1. 2025 - 134 €
- 7. 12. 2024 - 131 €
- 29. 11. 2024 - 138 €
- 25. 11. 2024 - 131 €
- 10. 10. 2024 - 229 €
- 6. 9. 2024 - 222 €
- 1. 7. 2024 - 217 €
- 24. 6. 2024 - 229 €
- 4. 4. 2024 - 228 €
- 29. 2. 2024 - 222 €
- 15. 1. 2024 - 235 €
Popis produktu
Regál R 60 cm CLP 1 zásuvka 3 poličky čierny lesk Jednoduchý a moderný regál, ktorý vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou. Je vyrobený z kvalitného lamina, ktoré sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. - použitie kvalitných materiálov - v lesku iba čelo zásuvky - zaujímavé prevedenie - jednoduchá montáž Údržba: Povrch nábytku utrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Štýl | Moderný |
| Počet políc | 3 |
| Farba produktu | Biela;Čierna |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Výsuvné |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Polica | Áno |
| Váha | 35 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 1 |
| Výrobca | Akord |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne





























