Odporúčame
Regál R 80 cm CLP 2 dvierka 8 poličiek dub sonoma
Rozmery 180×80×35 cm
História cien
- 21. 5. 2026 - 169 €
- 30. 1. 2025 - 169 €
- 25. 1. 2025 - 179 €
- 1. 1. 2025 - 184 €
- 7. 12. 2024 - 180 €
- 29. 11. 2024 - 189 €
- 25. 11. 2024 - 180 €
- 10. 10. 2024 - 315 €
- 6. 9. 2024 - 306 €
- 16. 7. 2024 - 298 €
- 1. 7. 2024 - 299 €
- 24. 6. 2024 - 315 €
- 4. 4. 2024 - 313 €
- 29. 2. 2024 - 306 €
- 15. 1. 2024 - 322 €
Popis produktu
Jednoduchý a kvalitný regál, ktorý vás okúzli svojou jednoduchosťou a eleganciou. Špecifikácia: elegantné a dôkladné spracovanie lemovanie - tvrdené PVC 8x štvorcová polica Rozmery: hĺbka 35 cm šírka 80 cm výška 180 cm Čistenie: povrch nábytku čistite pomocí mäkkej handričky nepoužívať chemické prípravky Dodávané v rozmontovanom stave.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet políc | 6 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Otočné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Polica | Áno |
| Váha | 58 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet dverí | 2 |
| Výrobca | Akord |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne































