Odporúčame
Šatníková skriňa posuvná 150cm CLP so zrkadlom jelša
Rozmery 200×150×60 cm
História cien
- 21. 5. 2026 - 663 €
- 18. 2. 2025 - 663 €
- 30. 1. 2025 - 379 €
- 25. 1. 2025 - 389 €
- 1. 1. 2025 - 403 €
- 7. 12. 2024 - 395 €
- 29. 11. 2024 - 415 €
- 25. 11. 2024 - 395 €
- 10. 10. 2024 - 691 €
- 6. 9. 2024 - 672 €
- 1. 7. 2024 - 655 €
- 4. 4. 2024 - 690 €
- 29. 2. 2024 - 670 €
- 15. 1. 2024 - 707 €
Popis produktu
Jednoduchá a kvalitná skriňa, ktorá Vás okúzli svojou jednoduchosťou a eleganciou. Špecifikácia: elegantné a dôkladné spracovanie lemovanie - tvrdené PVC Rozmery: hĺbka 60 cm šírka 150 cm výška 200 cm Čistenie: povrch nábytku čistite pomocí mäkkej handričky nepoužívať chemické prípravky Dodávané v rozmontovanom stave.
Rozmery
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Jelša |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Poličky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | So zrkadlom |
| Váha | 135 kg |
| Hrana | ABS |
| Polica | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Materiál | Kov;Laminovaný drevený materiál |
| Počet políc | 5 |
| Farba produktu | Oranžová |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Systém zatvárania | Posuvné dvere |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Akord |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka S80 LIMA
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne

















