


Rozmery 77×124×85 cm
Jednoduchý písací stôl v modernom farebnom vyhotovení. Stôl je vhodný do kancelárie i do detskej izby. Využitie nájde pri práci s počítačom i pri písaní domácich úloh. jednoduchý a moderný dizajn vytvára príjemný pracovný priestor hladké boky ľahká montáž Materiál: konštrukcia stolu - laminovaná drevotrieska hrany - PVC Rozmery: šírka: 124,5 cm výška: 77 cm hĺbka: 85 cm Údržba: Povrch nábytku utrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií. Stôl je dodávaný v rozmontovanom stave.
| Šírka: | 124 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 85 cm |
| Výška: | 77 cm |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Farba produktu | Hnedá |
| Materiál | Kov;Laminovaný drevený materiál |
| Hrana | ABS |
| Materiál nôh | Laminovaný drevený materiál |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dekor | Wenge |
| Výrobca | Akord |

85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň