Odporúčame
Šatníková skriňa SS-90 biela
Rozmery 180×90×50 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 199 €
- 30. 1. 2025 - 199 €
- 25. 1. 2025 - 209 €
- 1. 1. 2025 - 205 €
- 7. 12. 2024 - 201 €
- 29. 11. 2024 - 207 €
- 25. 11. 2024 - 197 €
- 10. 10. 2024 - 345 €
- 28. 9. 2024 - 336 €
- 16. 7. 2024 - 334 €
- 28. 6. 2024 - 326 €
- 24. 6. 2024 - 345 €
- 19. 6. 2024 - 350 €
- 4. 4. 2024 - 352 €
- 29. 2. 2024 - 326 €
- 14. 2. 2024 - 345 €
- 15. 1. 2024 - 347 €
Popis produktu
Šatníková skriňa SS-90 biela. Šatníková skriňa je jedinečný kus nábytku, ktorý sa bude hodiť do spálne ako šatníková skriňa, ako aj do obývacej izby alebo detskej izby, kam chcete uložiť oblečenie a ďalšie potrebné veci. Bezúchytkové čelá dvierok zaisťujú pohodlné používanie - systém TIP-ON otvára sa jemným zatlačením na čelo dvierok. Police je možné namontovať vľavo alebo vpravo. - kvalitné spracovanie - moderný vzhľad - jednoduchý a moderný dizajn - hladké boky - jednoduchá montáž Údržba: Povrch nábytku utrite do čista mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Poličky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Počet políc | 3 |
| Farba produktu | Biela |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Polica | Áno |
| Váha | 79 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 2 |
| Výrobca | TOP Nábytek |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň


















