Odporúčame
Čalúnená posteľ DAKOTA biela rozmer 180x200 cm
Rozmery 106×80×200 cm
História cien
- 14. 5. 2026 - 321 €
- 1. 1. 2025 - 321 €
- 29. 11. 2024 - 315 €
- 25. 11. 2024 - 300 €
- 28. 9. 2024 - 525 €
- 16. 7. 2024 - 522 €
- 28. 6. 2024 - 511 €
- 29. 2. 2024 - 509 €
- 14. 2. 2024 - 537 €
- 15. 1. 2024 - 520 €
Popis produktu
Zariaďovanie spálne vždy začína výberom postele, ktorá miestnosti dodáva štýl a charakter. Elegancia, jednoduchosť a štýl sú hlavnými výhodami týchto nadčasových čalúnených postelí, ktoré Vám zaistia pohodlné spanie. Vysoká opierka hlavy poskytuje výbornú podporu pre chrbát v sede, čo ocenia predovšetkým klienti pri čítaní kníh alebo sledovaní televízie. Táto posteľ dodáva interiéru jedinečnú atmosféru. Posteľ neobsahuje rošt. Ľahká, pevná drevená konštrukcia dokonale zaisťuje potrebnú stabilitu. Posteľ je potiahnutá kvalitnou eko-kožou. Matrac nie je súčasťou postele. Rozmery: Celková dĺžka postele 223 cm Dĺžka pre matrac 200 cm Celková šírka postele 198 cm Šírka pre matrac 180 cm Výška čela pri hlave 104 cm Výška rámu postele 33-34 cm
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 106 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Set | Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Farba | Sivá |
| Výška čela pri nohách | 37 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Biela |
| Materiál poťahu | Eko-koža |
| Úložný priestor | Nie |
| Topper | Nie |
| Rošt | Nie |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 220 kg |
| Spacia plocha | 180x200 cm |
| Váha | 68 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;EKO-koža |
| Matrac | Nie |
| Materiál nôh | Kov |
| Dĺžka postele | 223 cm |
| Výrobca | TT-FURNITURE |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka S80 LIMA
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka ETNA Sivá
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 15 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 180x200 cm + chránič matraca
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Taštičkový matrac H24 90x200 cm + chránič matraca
24×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava NEO - skosený bok - model 3 Sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne













