Odporúčame
Čalúnená posteľ NEVADA čierna rozmer 160x200 cm
Rozmery 106×160×200 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 344 €
- 18. 1. 2025 - 344 €
- 9. 1. 2025 - 257 €
- 2. 1. 2025 - 344 €
- 25. 11. 2024 - 257 €
- 28. 9. 2024 - 562 €
- 16. 7. 2024 - 558 €
- 28. 6. 2024 - 546 €
- 29. 2. 2024 - 544 €
- 14. 2. 2024 - 574 €
- 15. 1. 2024 - 557 €
Popis produktu
Zariaďovanie spálne vždy začína výberom postele, ktorá miestnosti dodáva štýl a charakter. Elegancia, jednoduchosť a štýl sú hlavnými výhodami týchto nadčasových čalúnených postelí, ktoré Vám zaistia pohodlné spanie. Vysoká opierka hlavy poskytuje výbornú podporu pre chrbát v sede, čo ocenia predovšetkým klienti pri čítaní kníh alebo sledovaní televízie. Táto posteľ dodáva interiéru jedinečnú atmosféru. Posteľ neobsahuje rošt. Ľahká, pevná drevená konštrukcia dokonale zaisťuje potrebnú stabilitu. Posteľ je potiahnutá kvalitným v velúrom. Matrac nie je súčasťou postele. Rozmery: Celková dĺžka postele 223 cm Dĺžka pre matrac 200 cm Celková šírka postele 178 cm Šírka pre matrac 160 cm Výška čela pri hlave 104 cm Výška rámu postele 33-34 cm
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 106 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Set | Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Čierna |
| Výška čela pri nohách | 37 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Čierna |
| Materiál poťahu | Eko-koža |
| Úložný priestor | Nie |
| Topper | Nie |
| Rošt | Nie |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 200 kg |
| Spacia plocha | 160x200 cm |
| Váha | 68 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;EKO-koža |
| Matrac | Nie |
| Materiál nôh | Kov |
| Dĺžka postele | 223 cm |
| Výrobca | TT-FURNITURE |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň






























