


Zariaďovanie spálne vždy začína výberom postele, ktorá miestnosti dodáva štýl a charakter. Elegancia, jednoduchosť a štýl sú hlavnými výhodami týchto nadčasových čalúnených postelí, ktoré Vám zaistia pohodlné spanie. Vysoká opierka hlavy poskytuje výbornú podporu pre chrbát v sede, čo ocenia predovšetkým klienti pri čítaní kníh alebo sledovaní televízie. Táto posteľ dodáva interiéru jedinečnú atmosféru. Posteľ neobsahuje rošt. Ľahká, pevná drevená konštrukcia dokonale zaisťuje potrebnú stabilitu. Posteľ je potiahnutá kvalitným v velúrom. Matrac nie je súčasťou postele. Rozmery: Celková dĺžka postele: 200 cm Celková šírka postele: 178 cm Rozmer pre matrac: 160x200 cm
| Výška čela pri nohách | 34 cm |
|---|---|
| Výška nôh | 14 cm |
| Farba produktu | Sivá |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Topper | Nie |
| Rošt | Nie |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Nie |
| Nosnosť | 200 kg |
| Spacia plocha | 160x200 cm |
| Váha | 68 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Tkanina;Laminovaná drevotrieska |
| Matrac | Nie |
| Materiál nôh | Drevo |
| Dĺžka postele | 216 cm |
| Výrobca | TT-FURNITURE |

100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
24×160×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne