Odporúčame
História cien
- 12. 5. 2026 - 325 €
- 1. 1. 2025 - 325 €
- 29. 11. 2024 - 319 €
- 25. 11. 2024 - 304 €
- 28. 9. 2024 - 532 €
- 16. 7. 2024 - 529 €
- 28. 6. 2024 - 518 €
- 29. 2. 2024 - 516 €
- 14. 2. 2024 - 544 €
Popis produktu
Zariaďovanie spálne vždy začína výberom postele, ktorá miestnosti dodáva štýl a charakter. Elegancia, jednoduchosť a štýl sú hlavnými výhodami týchto nadčasových čalúnených postelí, ktoré Vám zaistia pohodlné spanie. Vysoká opierka hlavy poskytuje výbornú podporu pre chrbát v sede, čo ocenia predovšetkým klienti pri čítaní kníh alebo sledovaní televízie. Táto posteľ dodáva interiéru jedinečnú atmosféru. Posteľ neobsahuje rošt. Ľahká, pevná drevená konštrukcia dokonale zaisťuje potrebnú stabilitu. Posteľ je potiahnutá kvalitnou eko-kožou. Matrac nie je súčasťou postele. Rozmery: Celková dĺžka postele: 200 cm Celková šírka postele: 158 cm Rozmer pre matrac: 140x200 cm
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 100 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Set | Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Čierna |
| Výška čela pri nohách | 33 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Čierna |
| Materiál poťahu | Eko-koža |
| Úložný priestor | Nie |
| Topper | Nie |
| Rošt | Nie |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 150 kg |
| Spacia plocha | 140x200 cm |
| Váha | 68 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;EKO-koža |
| Matrac | Nie |
| Materiál nôh | Kov |
| Dĺžka postele | 227 cm |
| Výrobca | TT-FURNITURE |
Recenzie
Používateľské recenzie
Tento obchod absolutně nedoporučuji pro nákup čehokoliv.
A reakce obchodu v nedohlednu
Katastrofa, produkt prošel kontrolou již podruhé a zase vadný kus a chyběla spousta komponent.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Žiadny návod!
Nesedeli veci ani rozmerovo a ani nvŕtane diery
Chybali nožičky
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka ETNA Sivá
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 15 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň













