Odporúčame
História cien
- 17. 5. 2026 - 259 €
- 30. 1. 2025 - 259 €
- 25. 1. 2025 - 269 €
- 1. 1. 2025 - 283 €
- 29. 11. 2024 - 277 €
- 25. 11. 2024 - 264 €
- 10. 10. 2024 - 462 €
- 28. 9. 2024 - 457 €
- 16. 7. 2024 - 453 €
- 28. 6. 2024 - 462 €
- 29. 2. 2024 - 460 €
- 14. 2. 2024 - 487 €
- 15. 1. 2024 - 481 €
Popis produktu
Šatníková skriňa s posuvnými dverami v modernom prevedení. Korpus aj dvierka sú z kvalitnej drevotriesky (16 mm ). Dvere sú osadené bielym sklom. Usporiadanie políc viď obrázok. Skriňa má hliníkové ložiskové pojazdy Micra Sevroll. Dodávame v rozloženom stave. PARAMETRY Šírka 150 cm Výška 200 cm Hĺbka 58 cm Hmotnosť 210 kg Materiál LTD (drevotrieska) Záruka 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk, Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Poličky |
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | Plné |
| Počet políc | 4 |
| Farba produktu | Čierna |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Posuvné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Zrkadlo | Nie |
| Polica | Áno |
| Váha | 124 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Ankon |
Recenzie
Používateľské recenzie
Na montážnom výkrese sa súčiastky nezhodujú s realitou. Musíte veľa potrápiť, kým nájdete tú správnu súčiastku. Kvalita nábytku je mizerná. Keby som vedel, že je taká, nezobral by som si ju ani zadarmo.
Slabá kvalita
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Krásne, dekoratívne..
Posuvné dvere nefungujú správne. Bolo by dobré, keby sme mohli dostať pomoc.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava PRAKTIK
74×235×128 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pohovka Roma Chesterfield III Zelená
77×215×85 cm, látková, masívna
Na odoslanie o 4 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne


















