Odporúčame
Veľká šatníková skriňa MIAMI I sonoma šírka 120 cm
Rozmery 200×120×58 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Pěkný vzhled (30%)
- Prostorná skříň (20%)
- Špatný návod (40%)
- Chybějící nebo špatné komponenty (30%)
História cien
- 30. 5. 2026 - 219 €
- 30. 1. 2025 - 219 €
- 25. 1. 2025 - 229 €
- 1. 1. 2025 - 240 €
- 29. 11. 2024 - 235 €
- 25. 11. 2024 - 224 €
- 10. 10. 2024 - 392 €
- 28. 9. 2024 - 387 €
- 16. 7. 2024 - 385 €
- 28. 6. 2024 - 396 €
- 29. 2. 2024 - 396 €
- 14. 2. 2024 - 417 €
- 15. 1. 2024 - 413 €
Popis produktu
Šatníková skriňa Miami I je vyrobená v modernom dizajne a ponúka praktický úložný priestor (viď obrázok). Neoceniteľný je systém trendových posuvných dverí (hliníkový pojazd), ktorý uľahčuje manipuláciu. Teleso skrine a dvere sú vyrobené z kvalitného laminátu (16 mm) so vsadeným zrkadlom. Výhodou šatníkovej skrine Miami je malý rozmer, ktorý zmestí aj do menšieho interiéru. Údržba je jednoduchá, povrch je ľahko umývateľný, odolný voči pôsobeniu vody a zvýšenej teploty. Skriňa je dodávaná v rozmontovanom stave a v rôznom farebnom prevedení. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Rozmery: Šírka: 120 cm Výška: 200 cm Hĺbka: 58 cm Materiál: LTD (lamino)
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Lamino, Kov |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Závesná tyč, Poličky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | Plné |
| Počet políc | 4 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Posuvné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Zrkadlo | Nie |
| Polica | Áno |
| Váha | 112 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Ankon |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Pěkný vzhled (30%)
- Prostorná skříň (20%)
- Odpovídá obrázku (20%)
- Špatný návod (40%)
- Chybějící nebo špatné komponenty (30%)
- Nízká kvalita materiálu (10%)
Používateľské recenzie
Pěkná skříň do menšího pokoje.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Prostorná skříň do menší místnosti
Místy nejasný návod
Chybí návod v češtině
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Zboží je přesně takové, jako na obrázku. Jsme spokojeni.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Je pekná.
Je presne ako na obrázku.
Nadmieru spokojný a ďakujem.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Zlí materiál rozpadla sa skriňa
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň

















