Odporúčame
História cien
- 22. 5. 2026 - 349 €
- 29. 11. 2024 - 349 €
- 25. 11. 2024 - 332 €
- 10. 10. 2024 - 581 €
- 28. 9. 2024 - 572 €
- 16. 7. 2024 - 571 €
- 28. 6. 2024 - 581 €
- 29. 2. 2024 - 579 €
- 14. 2. 2024 - 611 €
- 15. 1. 2024 - 606 €
Popis produktu
Priestranná skriňa Bega IX je vyrobená v modernom dizajne a ponúka veľké množstvo praktického úložného priestoru (viď obrázok). Neoceniteľný je systém trendových posuvných dverí so zrkadlom, ktorý uľahčuje manipuláciu a šetrí priestor v interiéri. Teleso skrine a dvere sú vyrobené z kvalitného laminátu (16 mm). Šatníková skríň Bega si môžete doplniť existujúce vybavenie izby. Údržba je jednoduchá, povrch je ľahko umývateľný, odolný voči pôsobeniu vody a zvýšenej teploty. Skriňa je dodávaná v rozmontovanom stave a v rôznom farebnom prevedení. V prípade otázky nás neváhajte kontaktovať. Rozmery: Šírka: 180 cm Výška: 215 cm Hĺbka: 57 cm Hmotnosť: 215 kg Materiál: LTD (lamino)
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 215 cm |
Parametre
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Typ dverí | So zrkadlom |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Poličky |
| Počet políc | 4 |
| Farba produktu | Čierna |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Posuvné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Zrkadlo | Áno |
| Polica | Áno |
| Váha | 180 kg |
| Materiál | Kov;Laminovaný drevený materiál |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet dverí | 2 |
| Výrobca | Ankon |
Recenzie
Používateľské recenzie
Objednávka neprišla ani po dvoch mesiacoch, telefón nezdvíhajú a na e-maily odpovedajú až po niekoľkých dňoch, ak vôbec zavolajú späť, zavádzajú a robia sa, že nerozumejú.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
O doručení, expedícii alebo meškaní produktu neboli poskytnuté žiadne informácie.
Na telefóne neboli ochotní zdvihnúť ani jeden deň, ani skoro ráno.
Aj po dvoch mesiacoch od objednania produkt nedorazil.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka S80 LIMA
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Pohovka Roma Chesterfield III Zelená
77×215×85 cm, látková, masívna
Na odoslanie o 4 týždne


















