Odporúčame
Veľká šatníková skriňa ASTON IV čierna šírka 250 cm
Rozmery 215×250×58 cm
História cien
- 11. 5. 2026 - 455 €
- 24. 1. 2025 - 455 €
- 1. 1. 2025 - 504 €
- 29. 11. 2024 - 494 €
- 25. 11. 2024 - 470 €
- 10. 10. 2024 - 823 €
- 28. 9. 2024 - 812 €
- 16. 7. 2024 - 807 €
- 28. 6. 2024 - 823 €
- 29. 2. 2024 - 821 €
- 14. 2. 2024 - 866 €
- 15. 1. 2024 - 858 €
Popis produktu
Veľká šatníková skriňa ASTON IV vyrobená z kvalitného lamina. Zaujímavý dizajn robí krásny dekoratívny prvok každej miestnosti. Rozmery: šírka: 250 cm výška: 215 cm hĺbka: 58 cm Zloženie: drevotriesková doska laminovaná 16mm, posuvné dvere, šatníková tyč i police sú v cene, hliníkové pojazdy posuvných dverí - Sevroll (doživotná záruka), okraje sú zabezpečené hranou ABS, zvislé zrkadlá na stredných dverách, balenie: dodávané v rozmontovanom stave, návod na montáž a všetky dielce sú priložené. Záručná doba: 24 mesiacov Balenie: dodávané v rozmontovanom stave Návod na montáž a všetky dielce sú priložené.
Rozmery
| Šírka: | 250 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 215 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Úložný priestor | Poličky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | So zrkadlom |
| Počet políc | 9 |
| Farba produktu | Čierna |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Posuvné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Zrkadlo | Áno |
| Polica | Áno |
| Váha | 185 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Ankon |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava Deli model 2 Hnedá
88×201×135 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Taštičkový matrac H24 90x200 cm + chránič matraca
24×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň



















