Odporúčame
Komoda 6 zásuviek 120 cm Dub Sonoma
Rozmery 77×120×30 cm
História cien
- 17. 5. 2026 - 226 €
- 18. 2. 2025 - 226 €
- 30. 1. 2025 - 129 €
- 25. 1. 2025 - 139 €
- 1. 1. 2025 - 137 €
- 7. 12. 2024 - 134 €
- 29. 11. 2024 - 138 €
- 25. 11. 2024 - 131 €
- 10. 10. 2024 - 229 €
- 28. 9. 2024 - 224 €
- 16. 7. 2024 - 222 €
- 28. 6. 2024 - 217 €
- 24. 6. 2024 - 229 €
- 19. 6. 2024 - 233 €
- 4. 4. 2024 - 235 €
- 29. 2. 2024 - 217 €
- 15. 1. 2024 - 231 €
Popis produktu
Jednoduchá a kvalitná komoda, ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou. Špecifikácia: elegantné a starostlivé spracovanie minimalistické rukoväte lemovanie - tvrdené PVC Rozmery: hĺbka 40 cm šírka 120 cm výška 75 cm Čistenie: povrch nábytku čistite pomocou mäkkej handričky nepoužívajte chemické prípravky Dodávané v rozloženom stave.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 77 cm |
Parametre
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Béžová |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha | 45 kg |
| Hrana | ABS |
| Farba produktu | Hnedá |
| Počet zásuviek | 6 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Systém zatvárania | Výsuvné |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | TOP Nábytek |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Regál R008 Biela
180×39×35 cm, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda 6 zásuviek Malva 120 cm Biela
77×120×30 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne




