Odporúčame
História cien
- 30. 5. 2026 - 109 €
- 30. 1. 2025 - 109 €
- 25. 1. 2025 - 119 €
- 1. 1. 2025 - 120 €
- 7. 12. 2024 - 118 €
- 29. 11. 2024 - 122 €
- 25. 11. 2024 - 116 €
- 10. 10. 2024 - 203 €
- 28. 9. 2024 - 198 €
- 16. 7. 2024 - 196 €
- 28. 6. 2024 - 193 €
- 24. 6. 2024 - 203 €
- 19. 6. 2024 - 205 €
- 4. 4. 2024 - 207 €
- 29. 2. 2024 - 191 €
- 15. 1. 2024 - 203 €
Popis produktu
Komoda Malva 5 zásuviek dub sonoma Jednoduchá a kvalitná komoda, ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou. Špecifikácia: elegantné a starostlivé spracovanie minimalistické rukoväte lemovanie - tvrdené PVC Rozmery: hĺbka 40 cm šírka 70 cm výška 112 cm Čistenie: povrch nábytku čistite pomocou mäkkej handričky nepoužívajte chemické prípravky Dodávané v rozloženom stave.
Rozmery
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 112 cm |
Parametre
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Béžová |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha | 37 kg |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 5 |
| Systém zatvárania | Výsuvné |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Výrobca | TOP Nábytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
Som spokojná. Je presne podľa popisu.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Vypadá moc hezky
Ty návody jsou dost náročné
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Presne vyzerá ako na obrázku je dizajnovo pekná a pre nás veľmi využiteľná, pekný doplnok v izbe pre mojich chlapcov.
Prílohy:
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Na čelách prvých dvoch zásuvkách je rozdiel v odtieni.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň






