Odporúčame
Komoda 4 zásuvky Dub Sonoma
Rozmery 97×70×40 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Priestranné zásuvky (50%)
- Vhodná na uloženie vecí (25%)
- Nekompletné balenie (25%)
- Farba nezodpovedá fotografii (25%)
História cien
- 12. 5. 2026 - 99 €
- 1. 1. 2025 - 99 €
- 7. 12. 2024 - 97 €
- 29. 11. 2024 - 100 €
- 25. 11. 2024 - 95 €
- 10. 10. 2024 - 166 €
- 16. 7. 2024 - 161 €
- 28. 6. 2024 - 158 €
- 24. 6. 2024 - 166 €
- 19. 6. 2024 - 168 €
- 4. 4. 2024 - 170 €
- 29. 2. 2024 - 156 €
- 15. 1. 2024 - 166 €
Popis produktu
Jednoduchá a kvalitná komoda, ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou. Špecifikácia: elegantné a starostlivé spracovanie minimalistické rukoväte lemovanie - tvrdené PVC Rozmery: hĺbka 43 cm šírka 70 cm výška 95,5 cm Čistenie: povrch nábytku čistite pomocou mäkkej handričky nepoužívajte chemické prípravky Dodávané v rozloženom stave.
Rozmery
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 97 cm |
Parametre
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Béžová |
| Zatváranie | Zásuvkové, Kombinované |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha | 34 kg |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 4 |
| Systém zatvárania | Výsuvné |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Výrobca | TOP Nábytek |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Priestranné zásuvky (50%)
- Vhodná na uloženie vecí (25%)
- Pekné prevedenie (13%)
- Nekompletné balenie (25%)
- Farba nezodpovedá fotografii (25%)
- Nemožno poskladať zásuvky (25%)
Používateľské recenzie
Překvapil mě objem zásuvek
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Nebol som tam, objednal som si. Očakávam, že to odvezú a vrátia mi peniaze. Je to nekompletné a farba tiež nie je správna. Nedá sa to poskladať.
Všetky zásuvky sú určené pre pravú stranu, nie je možné ich poskladať. Chýba spodná doska.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Spokojnosť
Praktická komoda na uloženie vecí
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Samotná komoda je vhodná.
Farba nezodpovedala tmavému sonomu, ktorý som chcel vidieť na fotografii.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Dobré balenie, zmestí sa do nej veľa vecí!
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Taštičkový matrac H24 90x200 cm + chránič matraca
24×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Taštičkový matrac H24 180x200 cm + chránič matraca
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
















