Odporúčame
XPOSE® Francúzske bavlnené obliečky ŠÁRKA - lila
Popis produktu
Svieže a moderné sú bavlnené obliečky ŠÁRKA. Kruhy, krúžky a kružnice! Tento vzor a kombinácia farieb fialovej, slivkovej, bielej a čiernej rozjasní každú spálňu a vnesie do nej príjemnú energiu. 100% bavlna zaručí vzdušnosť, savosť a celoročné využite. Francúzsky rozmer obliečky vcelku na dve postele je ideálny pre páry alebo pre všetkých, ktorí sa radi zababušia.
Parametre
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Zapínanie | Gombíky |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Rozmery | 200 x 220 cm |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 200 x 220 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Vzor | Moderné, Retro |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Výrobca | XPOSE® |
Recenzie
Najlepšie produkty od Rodinnebalenie.sk

XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - sivá 70x140 cm
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - vanilková 180x200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - tmavo sivá 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - krémová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 200x220 cm
200×220 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive na vysoký matrac - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela 180x200 cm
Napínacie, jersey
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - levanduľová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Bavlnená obliečka na vankúš MICHAELA - biela 40x60 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - svetlo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - svetle sivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - kávová 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - svetlo sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo hnedý 50x90 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Bavlnená obliečka na vankúš MICHAELA - biela 70x90 cm
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
































