Porovnajte ceny od 28,9 € do 34,9 € v 2 e-shopoch:
Obklad Stone Hannover Black 60x60 R
Rozmery 60×1 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 28,9 € do 34,9 €:
História cien
- 15. 5. 2026 - 28,9 €
- 3. 2. 2026 - 28,9 €
- 15. 5. 2026 - 28,9 €
- 3. 2. 2026 - 28,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Čierna Obklad Gres 9,4 mm 1. trieda Imitácia Kameňa R12 Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 1 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Vnútorné, Vonkajšie |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Protisklz | Ano |
| Farba | Čierna |
| Povrch | Mat |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 60x60 |
| Miesto použitia | Kúpeľňa, WC, Krb |
| Druh | Obklad, Dlažba |
| Hrúbka | 9,4 mm |
| Počet kachličiek v balení | 3 ks |
| Vzhľad | Imitácia Kameňa, Matný, Luxusný |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná, Protišmyková, Štrukturovaná |
| Kvalita | 1. trieda |
| Séria | Hannover |
| Protišmyk | R12 |
| Oteruodolnosť pei | PEI 2 |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |
Podobné produkty

Dlažba Stone Hannover Black Anti-Slip ESP. 80x80x2 R
Vonkajšia, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Dom Mun dark 60x60 cm mat DMU677R
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
Dlažba Porcelaingres Estro brown 60x60 cm mat X600474X8
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Dlažba Oneway Night Lapado 60x120 R
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Rako Core night 60x120 cm reliéfna DARV9875.1
Keramická
Skladom
Dlažba Balmoral Black 60x60 R
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba Balmoral Brown 60x60 R
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba Rako Random tmavo sivá 20x20 cm mat DAK26679.1
20×20 cm, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba Oneway Night Lapado 60x60 R
60×60 cm, vonkajšia, protišmyková
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Silk Stone Black Chiffon 30x60 6MM X630354X6
30×60 cm, keramická
Skladom
Mexen Blaze Nero gres glazovaný rekt. G1, podlahová a stenová dlaždica 120 x 60 cm, carving - TL420-120-060-01
Vnútorná

Dlažba Dom Mun dark 30x60 cm mat DMU377R
30×60 cm, keramická
Skladom
Dlažba Attitude ATTD 12DG SK 60x120
Vonkajšia, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Oneway Night Lapado 80x80 R
80×1 cm, vonkajšia, protišmyková
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Trail18 QUAR GRI18 23 20x30 R
Vonkajšia, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Marconi Traffic grafit 60x120 cm mat TRAFFIC612GF
Betónová, keramická, matná
Skladom
Dlažba Fineza Mask graphite 30x60 cm mat MASK36GR
30×60 cm, keramická, matná
Skladom
Dlažba Fineza Cement Look tmavo sivá 60x60 cm mat CEMLOOK60GR
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
Dlažba Sintesi J.U.S.T. black slate 30x60 cm mat JUST21618
30×60 cm, keramická, matná
Skladom
Dlažba Marconi Traffic grafit 30x60 cm mat TRAFFIC36GF
30×60 cm, betónová, keramická
Skladom
Dlažba Marconi Traffic grafit 60x60 cm mat TRAFFIC60GF
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
Dlažba Fineza Mask graphite 60x60 cm mat MASK60GR
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
Dlažba Porcelaingres Royal Stone imperial brown 30x60 cm mat X630381X8
30×60 cm, keramická, matná
Skladom
Dlažba Trail18 QUAR GRI18 20 20x20 R
20×20 cm, vonkajšia, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Rako Atacama čierna 60x60 cm mat DAK62122.1
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
Dlažba Geotiles Lavica mica 60x60 cm mat LAVICA60MIRN
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Mexen Champion Hnedý lesklý rektifikovaný gres G1, podlahovo-stenová dlaždica 120 x 60 cm, lesk - TL116-120-060-00
Vnútorná, lesklá

Dlažba RAKO Como hnedočierna 30x30 cm mat DAR34694.1
30×30 cm, keramická, matná
Skladom
Schodovka Rako Quarzit čierna 40x80 cm mat DCP84739.1
40×1 cm, vonkajšia, keramická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Rubble Sivý leštený gres rekt. G1, dlaždica podlahová a stenová 120 x 60 cm, carving - TL401-120-060-02
Vnútorná

Dlažba Dom Mun dark 60x120 cm mat DMU12677R
Keramická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba The Rock BREIMP6 12 RM 60x120
Vonkajšia, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždneNajlepšie produkty od Kachlickovo.sk

Dlažba Arkety Sand 60x60 R
Štvorcový
Skladom
Dlažba Unik Ivory Natural 60x60 R
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Ducale Cedar 60x120 R
Vonkajšia, vnútorná, s imitáciou dreva
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Wood Gres Brown 30x60 SGR123-1
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekor Optic Blanco Brillo 30x90 R
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Ducale Cedar 20x120 R
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Dekor Norway Bianco Hexagon 40,8x28,3 BA
Lesklý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba Noor Crema 60x60x2
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
Dlažba Viatam Ash 60x60x2
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
Dlažba Alabaster Sky 1232 60x60 R BA
60×60 cm, vnútorná
Skladom
Dlažba Onyx Coral 60x60
Štvorcový
Skladom
Dlažba Peacock Copper 90x90x2
Vonkajšia, vnútorná
Skladom
Dlažba Golden Black 605 60x60 R BA
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Onyx Bleu Pulido 120x120 R
Do kúpeľne, keramický, lesklý
Na odoslanie o 2 týždne
Obklad Boulevard Perla Tetris 40x120 R
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba The Room BLU AQ6 278 LP 120x278 R
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Cerstone Grey 60x120
Obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Obklad Botanic Symphony Sky 60x120 R
Keramický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne





