

Rozmery 60×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sivá Obklad Gres 9 mm 1. trieda Imitácia Kameňa R10 Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Umiestnenie | Vnútorné, Vonkajšie |
|---|---|
| Materiál | Granit |
| Protisklz | Ano |
| Farba | Sivá |
| Povrch | Mat |
| Miesto použitia | Spálňa, Obývačka, Kuchyňa, Kancelária, Kúpeľňa, Schody Interiér, Schody Vonkajšie, WC, Terasa, Balkón, Chodba, Chodník, Garáž, Záhrada, Bazén, Krb |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 60x60 |
| Protišmyk | R10 |
| Oteruodolnosť pei | PEI 5 |
| Druh | Obklad, Dlažba |
| Vzhľad | Imitácia Kameňa, Matný |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná, Protišmyková, Štrukturovaná |
| Hrúbka | 9 mm |
| Počet kachličiek v balení | 3 ks |
| Kvalita | 1. trieda |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

60×2 cm, vonkajšia, betónová
Skladom
60×1 cm, vonkajšia, betónová
Skladom
45×1 cm, vonkajšia, betónová
Skladom
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, protišmyková, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, keramická, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, keramická
Skladom
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×60 cm, betónová, keramická
Skladom
30×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, keramická, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, protišmyková, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
Keramická, matná
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Vnútorná
Dostupné v 3 e-shopoch

60×60 cm, keramická, matná
Skladom
120×2 cm, vonkajšia, keramická
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
120×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
60×60 cm, betónová, keramická
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
90×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Na stenu, na podlahu, klasická
Na odoslanie o 2 týždne
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
26×160 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
120×1 cm, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom