Doporučuji
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Rozmery 22×36×27 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieVyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 7,49 € do 7,88 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Praktický box s jednoduchými líniami inšpirovaný škandinávskym štýlom. Osvedčil sa ako v kúpeľni, šatni, tak i v kuchyni. Úchyty boli vyrobené tak, aby nezaberali ďalšie miesto. Vďaka tomu koše dokonale vypĺňajú priestor v regáloch.
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 27 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Spôsob zatvárania | S vekom |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Farba | Sivá |
| Hĺbka (cm) | 27 cm |
| Hmotnosť | 0,67 kg |
| Objem (l) | 17 l |
| Šírka (cm) | 36 cm |
| Veľkosť | 17 l |
| Výška (cm) | 22 cm |
| Výrobca | Curver |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Doporučuji
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

11×29×14 cm, textilný, v sadách
Skladom
30×60×45 cm, textilný
Skladom
29×37×29 cm, s vekom, plastový
Skladom
Plastový, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, stohovateľný
Skladom
Papierový
Skladom
Plastový
Skladom

Plastový
Skladom
Textilný
Skladom
Textilný
Skladom
69×29×46 cm, plastový, papierový
Skladom
15×19×49 cm, plastový, papierový
Skladom
Papierový, v sadách
Skladom
Drevený
Skladom
S vekom, plastový, stohovateľný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
105×30×38 cm, na kolieskach, plastový
Skladom
Plastový
Skladom
S vekom, drevený
Skladom
Textilný
Skladom