Odporúčame
Nie je skladom
Curver Úložný box INFINITY 4,5l s víkem šedý, 4,5 l
Rozmery 12×27×19 cm
6,49 €
História cien
- 2. 5. 2026 - 6,49 €
- 26. 2. 2026 - 6,49 €
- 10. 2. 2026 - 5,49 €
- 5. 7. 2025 - 7,49 €
- 3. 7. 2025 - 5,49 €
- 17. 6. 2025 - 6,49 €
- 9. 3. 2025 - 6,99 €
- 7. 3. 2025 - 6,49 €
- 28. 2. 2025 - 6,99 €
- 20. 2. 2025 - 6,49 €
- 16. 2. 2025 - 6,99 €
- 15. 1. 2025 - 6,49 €
- 13. 1. 2025 - 8,49 €
- 31. 12. 2024 - 7,99 €
- 31. 12. 2024 - 6,99 €
- 20. 12. 2024 - 7,49 €
- 25. 9. 2024 - 6,49 €
- 22. 9. 2024 - 7,49 €
- 14. 9. 2024 - 6,49 €
- 22. 8. 2024 - 5,99 €
- 21. 8. 2024 - 4,99 €
- 20. 8. 2024 - 4,49 €
- 13. 8. 2024 - 4,99 €
- 6. 8. 2024 - 5,49 €
- 1. 7. 2024 - 5,99 €
- 27. 6. 2024 - 6,99 €
- 21. 6. 2024 - 5,99 €
- 9. 4. 2024 - 6,99 €
- 22. 3. 2024 - 5,99 €
- 18. 3. 2024 - 6,99 €
- 14. 3. 2024 - 5,99 €
- 7. 3. 2024 - 12,99 €
- 4. 3. 2024 - 10,99 €
- 29. 2. 2024 - 12,99 €
- 9. 2. 2024 - 5,99 €
- 15. 1. 2024 - 6,99 €
Popis produktu
S praktickými a peknými úložnými boxmi sa udržuje poriadok jedna radosť. Schovávať si do nich spomienky a drobnosti je jednoducho potešenie.
Rozmery
| Šírka: | 27 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 19 cm |
| Výška: | 12 cm |
Parametre
| Spôsob zatvárania | S vekom |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Farba | Sivá |
| Hĺbka (cm) | 19 cm |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
| Objem (l) | 4,5 l |
| Šírka (cm) | 27 cm |
| Veľkosť | 4,5 l |
| Výška (cm) | 12 cm |
| Výrobca | Curver |



















