Odporúčame
História cien
- 26. 4. 2026 - 203,39 €
- 14. 7. 2025 - 203,39 €
- 15. 1. 2024 - 188,89 €
Popis produktu
Veľmi robustný a kvalitne vyrobený kompostér od českého výrobcu, skvele zapadne do vašej záhrady. Natretý zmesou prírodných olejov a živíc, takže sa skvele hodí pre prírodné a šetrné pestovanie. Náter pomáha proti plesniam, hubám a drevokazným škodcom. Kompostér je vybavený vekom s pántmi pre ľahké plnenie a spodným poklopom pre jednoduché vyberanie kompostu. Tovar dodávame polozostavený (jednoduchá montáž). Technické údaje: dĺžka: 80 cm šírka: 105 cm výška: 103 cm materiál: masívne drevo hrúbka materiálu: 19 mm stav dodania: rozložený povrchová úprava: prírodný olej Obsah balenia: 1 x drevený kompostér 800l
Rozmery
| Šírka: | 105 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 103 cm |
Parametre
| Materiál | Masívne drevo |
|---|---|
| Hmotnosť | 44 kg |
| Výrobca | Tonap |
| Objem | 800 l |
| S vekom | Áno |
Recenzie
Používateľské recenzie
snadný k sestavení
praktický spodní výklop s uchycením
víko
Zakúpené v eshope Kokiskashop.sk







