Odporúčame
Koberec AMIGO SPAZIO
Rozmery 80×150 cm
História cien
- 20. 5. 2026 - 90,65 €
- 19. 4. 2025 - 90,65 €
- 15. 2. 2025 - 92,86 €
- 1. 1. 2025 - 90,65 €
- 31. 12. 2024 - 88,44 €
- 8. 12. 2024 - 72,8 €
Popis produktu
Koberec ideálny do detskej izby, zdobený príjemnými farbami a detským vzorom. ▪ Výška vlasu: 13 mm ▪ Celková hmotnosť: 2,85 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylén
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Farba | Sivá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Materiál | Polypropylén |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Amigo Spazio |
| Rozmer | 80x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |
Najlepšie produkty od Najkoberce.sk

Detský koberec YOYO EY78 biely / béžový - mraky, dúha, kvapky
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec protišmykový BAMBINO 47810 Dúha, biely / ružový kruh
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec RAINBOW ružový
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Detský koberec FUN Africa béžový
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec PETIT ZOO ZVIERATKÁ krém / sivý
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detský koberec FUN Spots krémový
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec Alfabet 19 sivý
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec FUN Polar krémový
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska Sweet Melody s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Kolíska Sweet Melody s diaľkovým ovládaním krémová
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kolíska 2v1 Dream On
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska Sweet Melody Star s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Puzzle viacfarebný
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska MOON s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kolíska 2v1 Dream On STAR
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska 2v1 Dream On stone
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec LUNA KIDS 531825/89955 - Autá, horčicový
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec protišmykový BAMBINO 2139 Lopta, čierny / biely
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní











