Odporúčame
Nie je skladom
Rohová sedačka rozkladacia Deluxe univerzálny roh ÚP biela, sivá
Rozmery 84×272 cm
767,96 €
Popis produktu
Priestranná a pohodlná sedačka do L Deluxe Sivá sedačka Deluxe perfektne doplní vašu obývaciu izbu. Jej elegantný vzhľad vynikne v každom interiéri. Okrem toho ponúka aj praktické využitie v podobe rozkladacej funkcie. Po rozložení získate pohodlné lôžko s rozmermi 129x202 cm, ktoré oceníte predovšetkým, ak často hostíte návštevy. Súčasťou rozkladacej pohovky je aj úložný priestor, ten sa vám bude hodiť na uloženie lôžkovín alebo vecí, ktoré nemáte kam uschovať. Použitý materiál je veľmi kvalitný,... Po celej SR zabezpečujeme: 1. Dopravu s vynáškou 2. Profesionálnu montáž 3. Demontáž a odvoz starého nábytku s ekologickou likvidáciou
Rozmery
| Šírka: | 272 cm |
|---|---|
| Výška: | 84 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| S úložným priestorom | Ano |
| Distribuce | CZ |
| Rozkladacia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Materiál poťahu | Eko kože |
| Varianta rohu | Univerzálne |
| Výška sedu | 42 cm |






