Odporúčame
Komoda 3D2S, dub sonoma, TEYO
Popis produktu
Komoda 3D2S TEYO Materiál : DTD laminovaná Farebné prevedenie: dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 123,2x34,3x85,5 cm Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávaná v demonte.
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Dekor | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 85.5 cm |
| Sirka | 123.2 cm |
| Hlbka | 34.3 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 0 |
| Výrobca | Kondela |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA U
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda, dub sonoma, GARBO 3
Zásuvková, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, smaragdová, BELD ROH
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
4-policový kovový regál, čierna, ALDEA
Kovový, vnútorný, na viac kvetináčov
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivá/biela, 2-4 os, 600 l, KAMINO NEW TYP 3
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Manželská posteľ, 180x200, dub wotan/biela, GABRIELA
80×200 cm, v dekore dub, z lamina
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA NEW
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Pohovka s úložným priestorom, čierna/svetlosivá, PABLO
Rozkladacia, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Celočalúnená váľanda s molitánovým matracom, svetlosivá/sivá, MATI
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Prenosné ohnisko s grilovacou mriežkou, poklopom a kutáčom, MILDO
Prenosné, oceľové, s poklopom
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom


















