Odporúčame
Komoda 3d2s, biela/dub sonoma, TOPTY Typ 07
Popis produktu
Komoda 3D2S TOPTY Typ 07 Materiál: DTD laminovaná Prevedenie: biela/dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 120x33x85 cm Hrúbka materiálu korpus: 16 mm Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 32 mm Moderný sektorový systém vhodný na zariadenie kancelárií, pracovní, obývacích priestorov či predsiení
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Dekor | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 34.4 kg |
| Vyska | 85.0 cm |
| Sirka | 120.0 cm |
| Hlbka | 33.0 cm |
| Styl | Moderný |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Sedacia súprava, látka sivá, SEGORIA LUX
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, tmavosivá/sivá, ANDRES U UNI
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Obývacia stena, biela/čierna, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Poschodová rozložiteľná posteľ, prírodná borovica, LUINI
90×200 cm, drevená, bez matraca
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Celočalúnená váľanda s molitánovým matracom, svetlosivá/sivá, MATI
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
Matný, v dekore dub sonoma, pevný
Skladom
Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
Botník, MDF laminovaná, natural, FP 02
Z lamina
Skladom
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Váľanda s úložným priestorom, svetlosivá/sivá, EVA
S úložným priestorom, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
Obývacia stena, dub sonoma/biela, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Manželská posteľ, 180x200, dub wotan/biela, GABRIELA
80×200 cm, v dekore dub, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub sonoma, GARBO 3
Zásuvková, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Pohovka s úložným priestorom, čierna/svetlosivá, PABLO
Rozkladacia, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
























