


Rozmery 31×30×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Woody je zbierka stolov a stoličiek určených pre najmenšie deti. Jednoznačná nevyhnutnosť pre každú detskú izbu. Vytvárajú miesto na učenie, hranie, rozprávanie a umelecké aktivity, organizujú priestor a podporujú tak prirodzený vývoj dieťaťa. Môžu mať tiež mnoho alternatívnych použití, ako napríklad nočný stolík, pomocný stôl atď. Budú skvelým doplnkom miestností zdobených naším nábytkom. Stoly a stoličky sú udržiavané v minimalistickom, harmonickom štýle, vyrobené z bezpečných, pevných a prírodných materiálov. Sú k dispozícii v troch krásnych farbách: biela, šedá a svetloružová. Rozmery: Š30 x D30 x V30,7 Vhodné pre deti od 2-5rokov Výroba a povrchová úprava: - Vrchná časť je vyrobená z vysoko kvalitnej MDF dosky, natretej sivou farbou - Nohy sú vyrobené z bukového dreva lakovaného bezfarebnou farbou - Farby použité pri lakovaní sú pre deti bezpečné a nespôsobujú alergie.
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Typ | Klasické, K písaciemu stolu |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Kolieska | Na kolieskach, Bez koliesok |
| Farba | Sivá |
| Značka | Bellamy |
| Výrobca | Svetpredeti.sk |

80-105×57×59 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
92-103×60×65 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
73-87×47×56 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
92-103×60×65 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
92-103×60×65 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo