



Rozmery 120×74×40 cm
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 137,4 € do 241,5 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Regál Domček Nomi Regál má veľa funkčných riešení. Môže byť umiestnený na podlahe pre malé dieťa, aby k nemu mal voľný prístup a keď vyrastie možte ho zavesiť na stenu. Najväčšou výhodou je však možnosť nainštalovať k postieľke a vytvoriť tak príjemné miesto na spanie a hranie. Hlavné výhody: - je možné zavesiť na stenu, položiť na podlahu a namontovať k detskej postieľke - priestranné police zabezpečené proti vypadnutiu - organizuje priestor - nadčasový dizajn Rozmery (cm): výška: 120 hĺbka: 40 šírka: 74 Výroba a povrchová úprava nábytku: - boky a strecha police sú vyrobené z bieleho lakovaného MDF - police sú vyrobené z dubovej dýhy - farby používané pri lakovaní sú pre deti bezpečné, certifikované, nespôsobujú alergie Farba: - biela s matným povrchom, dub Drevo je prírodný materiál, môžu sa vyskytnúť rozdiely v odtieňoch špecifických pre tento materiál.
| Šírka: | 74 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Drevo |
| Povrchová úprava | Mat |
| Farba | Biela |
| Značka | Bellamy |
| Výrobca | Svetpredeti.sk |