

Rozmery 180×151×51 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Priestranná a multifunkčná skriňa je nevyhnutnou súčasťou každej izbičky (nielen pre deti). Trojdverová skriňa zo série Ines je príkladom skvelého dizajnu, ktorý vám umožňuje prispôsobiť si šatník podľa vašich individuálnych potrieb. Hlavné výhody: - veľa priestoru - 7 políc a vešiak - dve zásuvky na tichých vodidlách so samouzatváracím systémom - šatník môže stáť nielen v detskej izbe - dokonale sa vojde do miestnosti pre tínedžerov alebo rodičov - možnosť upevnenia na stenu (odporúča sa) rozmery: šírka: 150,5 cm hĺbka: 51 cm výška: 180 cm Výroba a povrchová úprava nábytku: - šatníkové dvere, boky, doska, predná časť zásuvky, podstavce sú vyrobené z MDF dosky natretej v sivobielej farbe (elegantná biela) alebo neutrálnej šedej (neutrálna šedá) - korpus nábytku je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky odolnej voči poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa udržuje v čistote - použité koľajnice BLUM, ktoré slúžia pre tichý chod a spomaľovacie zatváranie zásuvky. - ručne vyrobená porcelánová rúčka na zásuvke - farby používané pri lakovaní sú pre deti bezpečné, certifikované, nespôsobujú alergie Návod na použitie: Šatník by sa mal utrieť mäkkou handičkou navlhčenou vodou alebo výrobkom určeným na starostlivosť o nábytok. Doplňujúce informácie: Nábytok sa dodáva v obaloch na samostatnú montáž. Balenia obsahujú podrobné pokyny na montáž s príslušenstvom (skrutky atď.).
| Šírka: | 151 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Sivá |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| S nožičkami | Ano |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Tlmiče dovierania | Ano |
| Výrobca | Svetpredeti.sk |

185×80×52 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
193×85×55 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 12 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
215×180×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S poličkami, štvordverový, matný
SkladomDoprava zadarmo
160×90×50 cm, textilný, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
215×180×58 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
185×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
193×127×55 cm, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, v dekore dub, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
180×80×45 cm, kovový, dvojdverový
Doprava zadarmo
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
200×120×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň