





Rozmery 180×102×51 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Priestranná a multifunkčná skriňa je nevyhnutnou súčasťou každej izbičky (nielen pre deti). Dvojdverová skriňa zo série Ines je príkladom skvelého dizajnu, ktorý vám umožňuje prispôsobiť si šatník podľa vašich individuálnych potrieb. Vnútro skrine obsahuje dve závesné tyče a šesť políc. V spodnej časti skrine je priestranná zásuvka vybavená bezpečnostnými koňajnicami Blum s dodatočným spomaľovacím zatváracím systémom. Dvojdverová skriňa je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám menších aj väčších detí. rozmery: výška: 180 cm šírka: 102 cm hĺbka: 51 cm Výroba a povrchová úprava nábytku: - šatníkové dvere, boky, doska, predná časť zásuvky, podstavce sú vyrobené z MDF dosky natretej v sivobielej farbe (elegantná biela) alebo neutrálnej šedej (neutrálna šedá) - korpus nábytku je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky odolnej voči poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa udržuje v čistote - použité koľajnice BLUM, ktoré slúžia pre tichý chod a spomaľovacie zatváranie zásuvky. - ručne vyrobená porcelánová rúčka na zásuvke - farby používané pri lakovaní sú pre deti bezpečné, certifikované, nespôsobujú alergie Návod na použitie: Šatník by sa mal utrieť mäkkou handičkou navlhčenou vodou alebo výrobkom určeným na starostlivosť o nábytok. Doplňujúce informácie: Nábytok sa dodáva v obaloch na samostatnú montáž. Balenia obsahujú podrobné pokyny na montáž s príslušenstvom (skrutky atď.).
| Šírka: | 102 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Povrchová úprava | Lesk, Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| S nožičkami | Ano |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Tlmiče dovierania | Ano |
| Výrobca | Svetpredeti.sk |

V dekore dub, trojdverový, s poličkami
Skladom
215×180×58 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Trojdverový, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverový, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
200×155×50 cm, s poličkami, na nožičkách
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Trojdverový, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Trojdverový, s poličkami, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
S poličkami, v modernom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
193×127×55 cm, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, v dekore dub, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
160×90×50 cm, textilný, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
193×85×55 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
S poličkami, štvordverový, matný
SkladomDoprava zadarmo