
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoRozmery 90×200 cm
Montessori posteľ s rolovaným roštom IMPRES Materiál: borovicové drevo/MDF/preglejka Prevedenie: biela Rozmery (ŠxHxV): 207x97x165 cm Rozmery (ŠxD): 90x200 cm Hrúbka materiálu: 20 mm Hrúbka materiálu nôh (ŠxH): 60x30 mm Nosnosť: 90 kg Možnosť dokúpiť matrac s rozmerom 90x200 cm na základe našej ponuky. Dodávané v demonte.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Drevené |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Farba | Biela |
| Material | Borovica |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Vyska | 165.0000 cm |
| Sirka | 207.0000 cm |
| Hlbka | 97.0000 cm |
| Dekor | Biela |
| Styl | Moderný |
| Plocha_na_spanie | 90x200 cm |
| Nosnost | 90.0000 kg |
| S_rostom | 1 |
| Bez_rostu | 1 |
| Bez_matraca | 1 |

90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, drevená, bez matraca
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, v dekore dub, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesné, s polstrami
Skladom
Matný, v dekore dub sonoma, pevný
Skladom
S úložným priestorom, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
Z lamina
Skladom
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom