Odporúčame
Manželská posteľ, sivý melír, 160x200, MAJESTIK
Rozmery 160×200 cm
Popis produktu
Posteľ s vysokým prešívaným čelom a lamelovým roštom MAJESTIK Materiál: látka+drevené nohy Farba: svetlosivá-melír, nohy wenge Rozmery (ŠxHxV): 173x217,5x114 cm Plocha na spanie (ŠxD): 160x200 cm Nosnosť na lôžko: 110 kg Dodávané v demonte
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Čalúnené |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Sivá |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 48.0 kg |
| Vyska | 114.0 cm |
| Sirka | 173.0 cm |
| Hlbka | 217.5 cm |
| Dekor | Wenge |
| Styl | Moderný |
| Plocha_na_spanie | 160x200 cm |
| Nosnost | 110.0 kg |
| Dlzka | 214 cm |
| S_rostom | 1 |
| Bez_matraca | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Toaletný stolík/písací stôl, biela/biely lesk, DAKOTA
75×120×55 cm, písacie, lesklý
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Regál nad WC, biela, REMIN
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda, biela, ADELI TYP 2
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rošt, 180x200 cm, MONNA NEW
178×195 cm, lamelový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
PC stôl, biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub artisan/grafit, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojanové zrkadlo, biela, LAVAL
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Univerzálny PC stôl, biela, SIRISS NEW
Počítačové, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom













