


Najlepšia cena za posledných 30 dní: 697,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sektorová zostava MASIMO bude vo vašich deťoch rozvíjať zvedavosť, fantáziu a kreativitu. Praktický kúsok do detskej či študentskej izby. Zostava je vyrobená z laminovanej DTD v trendy farebnej kombinácii: antracit, biela a žltá. Zostava sa skladá z regálu, dvoch políc, PC stolíka a skrine. Regál disponuje dvoma šuplíkmi množstvom políc. Naň nadväzuje pracovný kútik s PC stolom a nad ním sú dve police. Na pravej strane sa nachádza skriňa, ktorá je rozdelená na policovú a vešiakovou časť. Policová časť ukrýva za dvierkami štyri police. K zostave je možné dokúpiť komodu MASIMO. Farba:biela / antracit / žltá Materiál:laminovaná DTD Rozmery regálu:šírka: 80 cmhĺbka: 33 cmvýška: 173 cm Rozmery stola:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 75,5 cm Rozmery police:šírka: 100 cmhĺbka: 22 cmvýška: 50 cm Rozmery skrine:šírka: 70 cmhĺbka: 50 cmvýška: 190 cm hrúbka materiálu: 16 mm Hmotnosť:62 kg Dodávané v demonte.
| Pre koho | Chlapec, Dievča |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Typ | Pre študentov, Pre deti |
| Farba | Biela |
| Štýl | Praktický, Detský, Junior |
| Materiál nôh | DTD doska |
| Nohy stola | Atypické |
| Výška stola | 75,5 cm |
| Materiál dosky | DTD doska |
| Typ stola | Detský, PC stôl, Písací, Počítačový |
| Hmotnosť | 62 kg |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Obsah setu | 1x stôl, 1x polica, 1x skriňa, 1x regál |
| Šírka stola | 100 cm |
| Hĺbka stolu | 50 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Vysoký lesk | Nie |
| Typ skrine | Vešiaková, Policová |
| Zrkadlo | Nie |
| Dvere | Dvere na pántoch, Dvojkrídlové |
| Výrobca | Kondela |