Odporúčame
Rastúca stolička s podnožou a trakmi, sivá/biela, ANAIS
Popis produktu
Materiál čalúnenie: sieťovina Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 90 000 oderov Farba: sivá Materiál konštrukcia: plast Farba: biela Otočná rastúca stolička Rozmery (ŠxHxV): 58x55x83-89-102 cm Nastaviteľná výška sedu: 37-50 cm Šírka sedu: 45 cm Opierka chrbta (ŠxV): 40x39 cm Nosnosť: 90 kg Nastaviteľná výška sedu Nastaviteľná hĺbka sedu Opierky na ruky s funkciu sklopenia dozadu So sklopenými opierkami kreslo zasuniete pod stôl Podnož na nohy s nastaviteľnou výškou Podnož je odnímateľná Súčasťou operadla sú traky Traky zvyšujú bezpečnosť počas sedenia Traky pomáhajú k správnemu držaniu tela Traky sú snímateľné Pogumované kolieska Kolieska vhodné na drevené aj plávajúce podlahy Kolieska majú bezpečnostnú poistku (brzda) Keď dieťa sedí v kresle, kolieska sú zaistené, s kreslom sa nedá hýbať Dodávané v demonte
Parametre
| Materiál | Plast, Textil, Drevo |
|---|---|
| Rastúce | Ano |
| Pre koho | Dievča, Chlapec |
| S opierkami | Ano |
| Čalúnené | Ano |
| Otočné | Ano |
| Kolieska | Na kolieskach |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 8.6 kg |
| Vyska | 83.0 cm |
| Sirka | 58.0 cm |
| Hlbka | 55.0 cm |
| Styl | Moderný |
| Nosnost | 90.0 kg |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Vešiak, hnedá, JIMY NEW
Kovový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Otvorený regál, samoa king, KORA KR1
Matný, rovný, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vešiak, biela, JIMY NEW
Kovový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vešiak s botníkom, čierny kov, BARNUM
Kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Regál, dub prírodný, PRETO
V dekore dub, matný, rovný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detská modulárna skriňa, ružová/detský vzor, NURMI
S klasickým otváraním, rovná, pre dievča
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník, 5-radový, čierny, MADILO
Kovový, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovové police, set 3 ks, prírodná/čierna, AZURI
Drevená, v modernom štýle, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, biela, vzor patchwork, 150x200, SARTI
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
4-policový kovový regál, biela, ALDEA
Kovový, matný, rovný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Krbové náradie, čierne, kované železo/liatina, MUKO
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, zimný vzor, 150x200, SAMANTE
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Regál, 4-policový, dub/čierna, THEA
V dekore dub, matný, rovný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Jedálenský stôl, biela, 79x79 cm, EUGO
Matný, pevný
Skladom
Matrac, pružinový, 90x200, FUTON ARONA
90×200 cm, pružinový, stredne tvrdý
Skladom
Polica 150, biela, VILGO
V dekore dub, matná, rovné
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Matrace, set 2 ks, 18 cm, 90x200 cm, TAMIA
90×200 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
MATRAC, 90x200, MONIKA
90×200 cm, penový, tvrdý
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom



