Odporúčame
Ledvance - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom DOORLED LED/3W/3,3V IP44
História cien
- 30. 4. 2026 - 24,9 €
- 20. 9. 2024 - 24,9 €
- 15. 1. 2024 - 26,9 €
Popis produktu
Integrovaný snímač deň/noc.Senzor pohybu s dosahom 4 metre a uhlom snímania 120°.Integrovaný solárny panel na nabíjanie batérie.Prevádzková doba až 20 hodín s dobou nabíjania najmenej 7 hodín v závislosti od polohy svetla.20% svetla počas tmy (vždy zapnuté) a 100% svetla na dobu 30 sekúnd pri zaznamenávaní pohybu.IP44.
Parametre
| Solárne | Ano |
|---|---|
| Typ | Nástenné |
| Senzor pohybu | Ano |
| Kapacita | 2000 mAh |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Funkcie | LED technológia/Solárna technológia/So senzorom |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 3 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 3 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 25 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 320 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Napätie | 3,3 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 3 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | DOORLED Osram |
| Výrobca | Ledvance |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FLARE LED/48W/230V 3000/4000/6000K +DO
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
































