Odporúčame
Vonkajšie stropné svietidlo REDO RAM biela 90081
História cien
- 2. 4. 2026 - 51,14 €
- 13. 2. 2025 - 51,14 €
Popis produktu
Séria RAM ponúka exteriérové svietidlá vo viacerých variantách, buď ako nástenné alebo stropné osvetlenie. Ich minimalistický dizajn viete jednoducho doplniť do akéhokoľvek exteriéru. Svietidlá majú integrovaný LED zdroj a konštrukciu vyrobenú z hliníka.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Materiál | Kov, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 3W |
| Farba svetla | 3000K - teplá biela |
| Svetelný tok | 360/280lmlm |
| Typ vonkajšieho osvetlenia | Stropné osvetlenie |
| Napájacie napätie | 230V |
| Výrobca | REDO |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TETRIM MINI 70218
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUCIDE RÖMER Wall Light 30276/01/38
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT CARIER NICKEL SATIN 27502
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY antická hnedá 67
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TRIMO 18W CCT 70320
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo LUXERA COIL závesné svietidlo 62410
Krištáľový, zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo AZZARDO PALP Floor chrome AZ1122
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUXERA GIRO stropné svietidlo 20W 62406
Zapínané vypínačom, krištáľové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























