Odporúčame
Vonkajšie nástenné svietidlo REDO SLOT 3000K 90123
História cien
- 3. 4. 2026 - 62,61 €
- 14. 7. 2025 - 62,61 €
- 25. 2. 2025 - 58,93 €
- 23. 2. 2025 - 62,61 €
- 15. 1. 2024 - 58,93 €
Popis produktu
Exteriérové nástenné svietidlá zo série SLOT nájdete v dvoch farebných prevedeniach. Svietidlá pozostávajú z hliníkovej konštrukcie a polykarbonátového difúzora. Moderný dizajn týchto svietidiel viete jednoducho doplniť do akéhokoľvek exteriéru.
Parametre
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 4W |
| Farba svetla | 3000K - teplá biela |
| Svetelný tok | 368/218lmlm |
| Napájacie napätie | 230V |
| Výrobca | REDO |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TETRIM MINI 70218
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUCIDE RÖMER Wall Light 30276/01/38
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PAUL NEUHAUS PALMA nástenné 9478-79
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TRIMO 18W CCT 70320
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY antická hnedá 67
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo AZZARDO PALP Floor chrome AZ1122
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PAUL NEUHAUS ICICLE 2031-11
Zapínaný vypínačom, orientálny
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo STAR LC912T
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo





























