Odporúčame
Vonkajšie stropné svietidlo LUCIDE DUKAN 15802/02/30
História cien
- 26. 5. 2026 - 99,95 €
- 26. 4. 2025 - 99,95 €
- 13. 2. 2025 - 99,9 €
Popis produktu
Séria exteriérových svietidiel DUKAN Vám ponúka dve verzie elegantných svietidiel s jedinečným dizajnom. Svietidlá pozostávajú z hlinníkovej konštrukcie v čiernej farbe. Nadčasový dizajn týchto svietidiel zaručene oceníte v každom exteriéri.
Parametre
| Typ | Stropné |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP65 |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Počet zdrojov | 2 |
| Maximálny výkon | 2x15W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 15WW |
| Velľkosť zdroja | Stredný |
| Napájacie napätie | 230V |
| Výrobca | LUCIDE |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Interierové rustikálne svietidlo REDO FABIOLA stolové 02-713
V rustikálnom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUXERA SPHERA stropné svietidlo 46054
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PAUL NEUHAUS PALMA nástenné 9478-79
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUXERA GRANADA stropné svietidlo 33304
Kovové, krištáľové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























