Odporúčame
Sada záhradného nábytku, 7 ks antracit
História cien
- 21. 5. 2026 - 340,99 €
- 20. 1. 2026 - 340,99 €
- 7. 1. 2026 - 348,09 €
- 14. 7. 2025 - 345,99 €
- 11. 4. 2024 - 337,69 €
- 13. 2. 2024 - 338,59 €
- 15. 1. 2024 - 326,89 €
Popis produktu
Záhradný nábytok s lakovanou oceľou. Idálny pre použitie v interiéri, ale aj v exteriéri. Sedák a operadlo stoličiek je vyrobené z elastickej textílie vo farbe antracit. Pre príjemné posedenie stoličky obsahujú područky. Pokiaľ stoličky práve nepoužívate, nie je nič jednoduchšie ako ich nastohovať na seba a dať ku stene či do kúta. Použité materiály sú bezúdržbové, odolné voči poveternostným vplyvom a materiály nevyžadujú špeciálnu starostlivosť. Kov má práškový nástrek a nohy majú plastovú povrchovú úpravu. Sklenený stôl je elegantný a ľahko sa čistí. Technické údaje: Stolička 6 ks materiál: textília + oceľ farba rámu: svetlo sivá farba materiálu: sivá rozmer: cca 46 x 47 cm rozmery operadla: 60 x 46 cm celková výška: 97 cm výška sedáku: 41 cm šírka lakťovej opierky: 4,5 cm celková šírka: 56 cm celková hĺbka: 64 cm nosnosť: 110 kg Stôl materiál: oceľ / sklo oceľový stôl so sklenenou doskou a otvorom na slnečník rozmery: cca 150 x 89 x 72 cm sklenená doska: 5,3 mm otvor na slnečník: 4 cm Obsah balenia: 6 x stohovateľná stolička 1 x stôl so sklenenou doskou
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Balkónové súpravy | Áno |
| Veľkosť zostavy | 7 |
| Hĺbka vankúša sedadla | 47 cm |
| Šírka stola | 96 cm |
| Výška stola | 70 cm |
| Dĺžka tabuľky | 150 cm |
| Výrobca | Garthen |
| Hmotnosť | 58 kg |
| Barové súpravy | Nie |
| Nosnosť | 110 kg |
| Šírka stoličky | 56 cm |
| Typ materiálu | Oceľ, textil, sklo, plast |
| Z masívneho dreva | Nie |
| Kempingové súpravy | Nie |
| Výška sedadla | 41 cm |
| Výška stoličky | 97 cm |
Najlepšie produkty od Kokiskashop.sk

Sivé schody pre psov a mačky, 3 schody, mäkký plyš
Cestovanie, preprava psov
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detská posteľová zábrana Jaron 180 cm, výškovo nastaviteľná
Zábrany
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Multifunkčný herný stôl 15 v 1 čierny korpus
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
IREDA kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením, 90 x 70 cm
70×90 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 1227 Stolný futbal 121 x 101 x 79 cm, buk
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Garthen 642 Záhradný párty stan - zelený 3 x 3 m + 2 bočné steny
197×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY® Nástenný držiak na TV, VESA 600 x 400
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
STILISTA Skriňa na 1 popolnicu, 68 x 124 x 80 cm, antracit
124×68×80 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Detská kolobežka s veľkými kolesami a popruhom, sivá
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
INFANTASTIC Prebaľovací pult, 113 x 53 x 101 cm, biela-sivá
Voľne stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Goleto 40070157
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 2022 Nástenný držiak na TV - polohovateľný
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 1213 Nástenný držiak na ploché TV - sklopný
Nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Ochranný poťah na záhradnú lavicu 150 x 62 x 90 cm, zelený
90×150×62 cm, na lavičky, polyesterový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mounty 30281 Nástenný držiak pre LCD TV do 65 "
Nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 1214 Nástenný držiak pre LCD TV- polohovateľný
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mounty 30282 Nástenný držiak na LCD TV - 30"
Nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Garthen 40781 Záhradný párty stan 3 x 3 m - kráľovská modrá
187×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom










































