







Rozmery 90×60×60 cm
Tento termokompostér je perfektný pre jednoduché a rýchle kompostovanie. Termo kompostér je vyrobený z odolného polypropylénu v čiernej farbe. Disponuje systémom sa zámkovými pánty, ktorý umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž. Je tiež rozložiteľný, takže sa dá ľahko skladovať. Kompostér pojme až 300 litrov obsahu. Má dva otvory: veko s pántami, kadiaľ sa vkladá odpad, a vpredu dvierka, ktoré uľahčujú prevzdušňovanie a vyťahovanie kompostu. Pridanie termo materiálu počas procesu výroby stien kompostéra zaisťuje vzrast vnútornej teploty a jej udržiavanie pre rýchlejšie rozklad odpadu. Farba:čierna Materiál:PP (polypropylén) Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 90 cm objem: 300 l Hmotnosť:6 kg Dodávame v demonte.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 6 kg |
| Materiál | Plast |
| Objem | 300 l |
| Výrobca | Vida |