Odporúčame
Manželská posteľ Zele LOZ/160 - dub wotan
Rozmery 85×160×200 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 164 €
- 18. 7. 2024 - 164 €
- 4. 3. 2024 - 193 €
- 15. 1. 2024 - 135 €
Popis produktu
Doprajte si kvalitný spánok s manželskou posteľou ZELE LOZ/160, ktorá tu je k Vašim službám aby sa postarala o Váš dokonalý komfort. Úlohou kolekcie Zele je vytvoriť harmonický a moderný domov, ktorý bude útočiskom pre celú rodinu. Sympatický vzhľad pramení v príjemnom a útulnom farebnom prevedení prírodného dreva dub wotan. Jednoduché línie a minimalistický dizajn zdôrazňujú charakter nábytku, ktorý vytvára ten pravý pocit domova a pokojnú atmosféru. Mohutné čelo postele bude nad Vami bdieť ako Váš osobný strážca. Matrac ani rošty nie sú v cene postele. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 165x204,5x85,5 cm.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Set | Vrátane matraca |
| Materiál | Drevo |
| Dekor | Dub |
| S čelom | Ano |
| Značka | BLACK RED WHITE |
| Typové označenie | Zele LOZ/160 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 160 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 160 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub wotan |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Fóliovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Fóliovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Za príplatok |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | Bez roštu a matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | BLACK RED WHITE |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom


































