



Rozmery 100×77×77 cm
Základný model kompostéra rady BIO od prémiového rakúskeho výrobcu JUWEL. Odolný voči UV žiareniu a počasie. Vyrobené z triedeného recyklovaného plastu. Silná stena, veľké dvojité veko. Kompostéry radu BIO sú charakterizované dobrou ventiláciou a rýchlym kompostovacím procesom. Kompostér vzhľadom na jeho veľkosť dodávame v rozloženom stave. Farba:zelená Materiál:recyklovaný plast Rozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 77 cmvýška: 100 cm objem: 600 l Hmotnosť:14 kg Výhody kompostéru:vysoko kvalitný a kompaktný kompostérUV stabilizovaný (UV filter) a veľmi odolný materiálobrovské dvojité vekoveľká kapacita (približne 600 litrov)ideálny pre všetky kuchyne a všetok záhradný odpadstabilná konštrukcia, absolútna odolnosť voči koróziipevné spojenie stien zaklesnutím jednej do druhejvynikajúci dizajn
| Šírka: | 77 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 77 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Objem | 600 l |
| Výrobca | Lanitplast |