





Rozmery 111×147×79 cm
Dvojitý bubnový rotačný kompostér pre ľahké kompostovanie po celej vašej záhrade. Kompostér má podobu dvoch čiernych valcov s dvojitou stenou s možnosťou rotácie na masívnej nosnej pozinkované konštrukcii. Kompostér možné zabezpečiť v určitej pozícii zarážkou. Dodávame ako stavebnicu - jednoduchá montáž. Výrobca - LIFETIME Product, Inc., UTAH, USA Farba:čierna Materiál:plast / pozinkované železo Rozmery:šírka: 147 cmhĺbka: 79 cmvýška: 111 cm objem: 380 l Hmotnosť:28 kg Vlastnosti:jednoduché otáčanie a ľahké miešanie kompostuveľký vstupný otvorextrémne masívna kovová nosná konštrukciavýrazné skrátenie kompostovacieho časučierna farba pohlcuje teplo zo slnka a urýchľuje kompostovacie procesvnútorná kovová rúra zabezpečuje priebežné vetranie a prevzdušňovanie kompostuodolnosť voči UV žiareniu Dodávame ako stavebnicu - jednoduchá montáž.
| Šírka: | 147 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 79 cm |
| Výška: | 111 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Objem | 380 l |
| Materiál | Kov, Plast |
| Hmotnosť | 28 kg |
| Výrobca | Lanitplast |