Odporúčame
Jedálenská stolička Brando
Popis produktu
Jedálenská stolička Brando je výbornou voľbou do moderne zariadených kuchýň či jedální. Zaujme vás najmä svojím jednoduchým spracovaním. Vďaka svojej univerzálnosti ju odporúčame aj do interiérov reštaurácií, hotelov či kaviarní. Stolička je vybavená stabilnou konštrukciou v podobe štyroch nôh, ktoré sú vyrobené z pevného dubového dreva. Sedadlo je čalúnené príjemnou látkou v sivej farbe. Jedálenská stolička Brando disponuje nosnosťou až 130 kg a vďaka farebnej kombinácii sivej a duba, získa vaša kuchyňa či jedáleň štýl. Hlavné prednosti jedálenskej stoličky Brando Jedálenská stolička zapadne do moderných priestorov Pevné nohy z dubového dreva jej zaistia výbornú stabilitu Príjemné sedenie vďaka látkovému čalúneniu Stoličku dodávame vo farebnej kombinácii sivej a duba
Parametre
| Čalúnené | Ano |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Materiál sedáku | Látka |
| Barva | Dub / sivá |
| Materiál sedadla | Látka |
| Hĺbka sedadla | 40 cm |
| Materiál podnože | Drevo |
| Výška sedu od zeme | 45 cm |
| Nosnosť | 130 kg |
| Výška operadla chrbta | 31 cm |
| Stohovateľné | Nie |
| Celková šírka | 45 |
Najlepšie produkty od kancelaria24.sk

Konferenčný stolík Nea, tmavý orech
52×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ingenio, dub artisan
42×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová kartotéka A4 - 4 zásuvky, 45,5 x 62 x 132 cm, cylindrický zámok, svetlo sivá
132×45×62 cm, so zásuvkami, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan / grafit
85×124 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Oreo, orech / čierna
45×53 cm, v dekore orech, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stôl Visio 140 x 70 cm, buk
76×70 cm, počítačové, matný
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, dub sonoma
53×65 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan
76×85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Kirkton, dub artisan / grafit
60×144 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička Ramiro, čierna
29×67 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárske kreslo Orbit, béžová
52×65 cm, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, tmavý orech
53×65 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Olindo, žltá
83×45×46 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, dub wotan
53×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Padova, tmavý orech
55×45 cm, na kolieskach, v rustikálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Amalia, sivá / strieborná
97×42×42 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Haskell, mramor / orech
80×80 cm, drevený, mramorový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Botník Lima, dub sonoma
45×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





