Odporúčame
Jedálenská stolička Helen - výpredaj
Popis produktu
Dizajnová jedálenská stolička Helen vás iste zaujme svojím elegantným, ale zároveň jednoduchým dizajnom. Je veľmi obľúbenou v moderne zariadených priestoroch, ako sú reštaurácie, kaviarne či hotely. Bude sa skvelo vynímať aj vo vašej kuchyni či jedálni. Jedálenská stolička disponuje stabilnou konštrukciou, ktorá je vyrobená z ocele vo farebnom prevedení dreveného dekoru. Táto konštrukcia zároveň vytvára aj podrúčky. Sedadlo s operadlom sú čalúnené kvalitnou eko kožou. Hlavné prednosti jedálenskej stoličky Helen: Stolička je vhodná do moderne zariadených priestorov Zaujme svojou jednoduchou eleganciou Oceľová konštrukcia zaistí výbornú stabilitu Jedálenská stolička má čalúnenie z eko kože
Parametre
| S podrúčkami | Ano |
|---|---|
| Materiál sedáku | Ekokoža |
| Čalúnené | Ano |
| Výška operadla chrbta | 35 cm |
| Šírka sedadla | 48 cm |
| Materiál sedadla | Eko koža |
| Hĺbka sedadla | 46 cm |
| Výška sedu od zeme | 45 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Stohovateľné | Nie |
| Materiál podnože | Kov |
| Barva | Sivá |
| Celková šírka | 53 |
| Celková hĺbka | 57 |
Najlepšie produkty od kancelaria24.sk

Konferenčný stolík Nea, tmavý orech
52×110×60 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ingenio, dub artisan
42×100×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stôl Visio 140 x 70 cm, buk
76×140×70 cm, písacie, výškovo nastaviteľný
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska stolička Ramiro, čierna
128×63×67 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan
76×124×85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Kirkton, dub artisan / grafit
142×144×60 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanový vešiak Classic, wenge
188×49 cm, stojanový, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, dub artisan / grafit
76×124×48-85 cm, písacie, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lavica do šatne 200 x 35 x 45 cm, sivá - ral 7035
45×200×35 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ella, tmavo hnedá
45×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Paola, mramor / zlatá
60×60 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík River, orech / čierna
47×79×59 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Jaxon, tmavý orech
50×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Alexis, béžová / tmavý orech
90×42×51 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Dion, dub
42-48×48-80×48-80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl Hank, dub artisan / čierna
74×130-170×130 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Písací stôl Pendle, biela
76×124×85 cm, písacie, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kvadro, tmavý orech
53×110×65 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo






