Odporúčame
Nie je skladom
Závesné kreslo, čierna/hnedá, BUNGY
-21 %179,9 €229 €
Popis produktu
Materiál rám: kov Fareba rám: čierna Materiál sedacia časť: ratan Farba sedacia časť: hnedá Rozmery (ŠxHxV): 70x120x195 cm Rozmery kresla (ŠxHxV): 70x78x122 cm Výška stojana: 195 cm Priemer podnože: 104 cm Výška sedu: 50 cm Hĺbka sedu: 60 cm Maximálna nosnosť: 100 kg Vhodné do exteriéru aj interiéru. Dodávané v demonte.
Parametre
| Materiál | Ratan |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Material | Ratan |
| Vyska | 195.0 cm |
| Sirka | 70.0 cm |
| Hlbka | 130.0 cm |
| Dekor | Hnedá |
| Styl | Moderný |
| Nosnost | 100.0 kg |


