Odporúčame
Komoda DA12, dub lefkas, VILAR
Popis produktu
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: dub lefkas Rozmery (ŠxHxV): 75x47x125 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 25 cm Hrúbka materiálu: 30 mm Päť šuplíkov 3D efekt Kovové úchytky Drevené nožičky ABS hrany Barokový štýl
Parametre
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 43.5000 kg |
| Vyska | 125.0000 cm |
| Sirka | 75.0000 cm |
| Hlbka | 47.0000 cm |
| Styl | Rustikálny |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivá/biela, 2-4 os, 600 l, KAMINO NEW TYP 3
Nafukovacia, hranatá
Skladom
Nafukovacia vírivka, hnedá/biela, 2-4 os, 800 l, KAMINO NEW TYP 1
Nafukovacia, okrúhla
Skladom
Stojan na drevo z kovaného železa, čierny, RANOL
Skladom
Kovové police, set 3 ks, prírodná/čierna, AZURI
Drevená, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krbové náradie, čierne, kované železo/liatina, MUKO
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, zimný vzor, 150x200, SAMANTE
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Obojstranná baránková deka, sivá/biela/vzor, 150x200, MARITA
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Jedálenský stôl, biela, 79x79 cm, EUGO
Matný, pevný
Skladom
Kreslo v štýle Art-deco, smaragdová Velvet látka/gold chróm-zlatý, NOBLIN
S nožičkami, s látkovým poťahom
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
5-policový regál, biela/prírodná, KOEN TYP 3
Lesklý, v modernom štýle, rovný
Skladom
Komoda 2D3S, biely lesk/dub wotan, VILGO
V dekore dub, lesklá, s klasickým otváraním
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kancelárske kreslo, Velvet látka zelená/zlatá, EROL
S látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kancelárske kreslo, svetlosivá/čierna, DIKAN
S pogumovanými kolieskami, s poťahom zo sieťoviny
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Relaxačné kreslo, hnedá,TURNER
Polohovacie
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
TEMPO-KONDELA KITEN TYP 4, kovový košík s rúčkou, ružová
Drôtený, kusový
Skladom
Konferenčný stolík, dub artisan/grafit, LEJSY
V dekore dub, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Vianočný stromček so šiškami, posnežený, 210cm, CHRISTMAS TYP 2
So stojanom
Skladom


























