Odporúčame
Nie je skladom
TV stolík IRTV 175, sivá/dub jackson hickory, INEM
Popis produktu
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: sivá/dub jackson hickory Materiál nohy: masívne drevo Farba: čierna Rozmery (ŠxHxV): 175x40x54 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 16 cm Dvojdverová S otvoreným úložným priestorom S dotykovým systémom PUSH UP Minimalistický Dizajnový Dodávané v demonte.
Rozmery
| Hĺbka: | 40 cm |
|---|
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Materiál | Lamino |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 78.8 kg |
| Vyska | 54.0 cm |
| Sirka | 175.0 cm |
| Hlbka | 40.0 cm |
| Dekor | Čierna |
| Styl | Moderný |
| Dvojdverova | 1 |

