Odporúčame
Obývacia stena, sivá/dub craft zlatý, TRIO
Popis produktu
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: sivá/dub craft zlatý Rozmery (ŠxHxV): 270x45x180 cm RTV stolík Závesná skrinka Závesná skrinka s otvoreným úložným priestorom Otvorený úložný priestor S dotykovým systémom PUSH UP Dizajnová Dodávané v demonte.
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Umiestnenie | Závesné |
| Farba | Čierna |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 78.8 kg |
| Vyska | 180.0 cm |
| Sirka | 270.0 cm |
| Hlbka | 45.0 cm |
| Styl | Moderný |
| Dvojdverova | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA NEW
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Plechový záhradný domček na náradie, zelená/biela, 2x1,3x1,8 m, HAMAL TYP 1
Plechový, so sedlovou strechou, s dvojkrídlovými dverami
SkladomDoprava zadarmo
Prenosné ohnisko s grilovacou mriežkou, poklopom a kutáčom, MILDO
Prenosné, oceľové, s poklopom
Skladom
Matrace, set 2 ks, 18 cm, 90x200 cm, TAMIA
90×200 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Vešiaková skriňa s policami, dub wotan, ADELI
V dekore dub, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
Počítačové, matný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
4-policový kovový regál, čierna, ALDEA
Kovový, vnútorný, na viac kvetináčov
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
TEMPO-KONDELA MEDISA TYP 1, vyhrievacia XL deka, sivá/vzor hviezdy, 130x180 cm
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
Sušiak na bielizeň, strieborná/modrá, VARDEN
Skladací, interiérový, stojaci
Skladom
Viacúčelový košík, tmavosivá, ZATEN
Drôtený, kusový
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA U
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


